DIM Expert – прогресивна керуюча компанія, покликана забезпечувати максимально комфортні та безпечні умови проживання у багатоквартирних будинках. Ми беремо на себе відповідальність за належний догляд спільного майна мешканців, інженерних систем і комунікацій, чистоту та порядок у місцях загального користування, зниження витрат на комунальні послуги за допомогою інновацій у сфері енергоефективної експлуатації будівель.

Крім того, ми охороняємо житловий комплекс і його територію та забезпечуємо цілодобову підтримку власників квартир у разі виникнення аварійних ситуацій будь-якого рівня складності.

Вигода, яку приносе комплексне обслуговування вашого будинку керуючою компанією DIM Expert, набагато вища, ніж вартість наших послуг і експлуатації об’єкта.

Професіоналізм

Ми зібрали команду професіоналів зі значним досвідом роботи. Ваш будинок у надійних руках кваліфікованих спеціалістів різного спектру діяльності – від технічного обслуговування ліфтів до комплексної охорони комплексу.

Оперативність

Ми робимо все можливе, щоб Ви насолоджувались життям у своїх квартирах, не помічаючи побутових проблем. Швидке реагування на будь-яке питання та злагоджене його вирішення – основа діяльності нашої команди.

Раціональність

Ми вважаємо, що кожен квадратний метр простору на території житлового комплексу заслуговує бути доглянутим та затишним, а кожна гривна повинна бути витрачена з користю. Раціональність є базовим принципом функціонування DIM Expert.

Контроль якості

Ми дбаємо про будинки, які знаходяться у нас на балансі, як про свої власні. Персональний менеджер регулярно цікавиться Вашими відгуками та побажаннями щодо нашої діяльності, аби безперервно наближувати рівень сервісу до ідеалу.