Центральне опалення

«ТОВ ДІМ ЕКСПЕРТ ІНЖИНИРИНГ» планує здійснювати виробництво, постачання, транспортування теплової енергії по вул. Генерала Жмаченка, 28

Структура тарифів на теплову енергію — http://bit.ly/2P46Cek
Структура тарифів на послуги з централізованого опалення — http://bit.ly/2P4apYV
Структура тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води — http://bit.ly/2P9L545

Оголошення від 21.11.2018р.

«Про встановлення тарифів на теплову енергію та гаряче водопостачання, централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води по котельні ТОВ «Дім експерт інжиниринг», розташована за адресою: м. Київ, вул. Генерала Жмаченка, буд.28.
Відповідно до Закону України «Про теплопостачання», Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, ТОВ «Дім експерт інжиниринг» надав на розгляд і встановлення до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) розрахунок тарифів на теплову енергію та гаряче водопостачання, централізоване опалення та централізоване постачання гарячої води.
Зі структурою тарифів в частині планових витрат за елементами, можна ознайомитись за посиланням — http://bit.ly/2OVyu42

Питання, пропозиції і зауваження щодо вищенаведеної інформації приймаються протягом 7 календарних днів з дати розміщення оголошення (з 21.11.18 р.) за адресою: 02002, Україна, м. Київ, вул. Раїси Окіпної, буд. 8-Б, оф.17.

Зворотній зв'язок